SZTABKI ZŁOTA 30-50G

( ilość produktów: 8 )

Sztabki złota 30-50 g

Sztabki złota o masie od 30 do 50 gramów to solidna inwestycja w przyszłość – taka sztaba świetnie sprawdzi się jako długoterminowe zabezpieczenie kapitału przed inflacją oraz innymi wahaniami na rynkach finansowych.

Złote sztabki 30-50 g

Złote sztaby o gramaturze od 30 do 50 gramów cechują się wysoką wartością inwestycyjną, dzięki czemu są doceniane na całym świecie. Dodatkowo, jednym z ważniejszych wyróżników złota jest także jego płynność – sztabkę można bez problemu spieniężyć w dowolnym czasie i miejscu, dzięki czemu jest to doskonałe zabezpieczenie kapitału na wypadek inflacji lub innych niekorzystnych sytuacji gospodarczych.

Dealer metali szlachetnych ASCOIN

Każdy zakup złota inwestycyjnego, a w tym także złotych sztabek, powinien odbywać się u sprawdzonego dealera metali szlachetnych takiego jak ASCOIN. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję autentyczności i wartości kruszcu.

Złote sztabki zapakowane są w tak zwany Certipack, który potwierdza ich pochodzenie, a co za tym idzie, także realną wartość. Ponadto sztabki są oznakowane – widnieją na nich informacje o dokładnej masie, próbie złota oraz producencie.

Waga
Przedziały cenowe
Dostępność
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 335 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Zakupy zgodnie z moimi intencjami. Doskonały kontakt z pracownikami ASCOIN. Na pewno powrócę.
2024-07-02
Po raz wtóry, bardzo OK. Polecam!!!
pixel