ZŁOTE MONETY 1/2 OZ

( ilość produktów: 20 )

Złote monety 1/2 oz

Złote monety bulionowe 1/2 oz są jednym z chętniej wybieranych aktywów. Swoją popularność zawdzięczają jednak nie tylko dużemu potencjałowi inwestycyjnemu, ale także niepowtarzalnym walorom estetycznym. Dodatkowo, relatywnie stabilne ceny złota sprawiają, że złote monety 1/2 uncji będą doskonałą propozycją zarówno dla osób rozpoczynających swoją ścieżkę inwestycyjną, jak i dla doświadczonych inwestorów.

Inwestycja w złoto – monety bulionowe 1/2 uncji złota

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój kapitał pieniężny przed czynnikami gospodarczymi oraz ekonomicznymi takimi jak pędząca inflacja, to inwestycja w fizyczne złoto w postaci monet bulionowych 1/2 oz będzie bardzo dobrą decyzją. Dlaczego? Ceny złota w porównaniu do cen innych aktywów są bardzo stabilne, a w dłuższej perspektywie stale rosną. Ogromną zaletą złota inwestycyjnego jest również fakt, że jest ono uznawane na całym świecie – oznacza to, że bez problemu sprzedasz swoje złote monety w dowolnym zakątku globu.

Co ważne, monetami inwestycyjnymi nazywamy wyłącznie wyroby ze złota o próbie nie niższej niż 900 oraz wykonane po 1800 roku. Istotnym wyróżnikiem monet bulionowych jest również nominał (choć niektóre monety go nie posiadają, np. Krugerrand), awers oraz rewers, a także znak emitenta, czyli wszystkie elementy charakteryzujące monety obiegowe.

Walory estetyczne monet 1/2 oz

Złota moneta 1/2 oz to jednak nie tylko inwestycja i sposób na zabezpieczenie kapitału, ale również wspaniała pamiątka oraz pomysł na prezent. Monety bulionowe cechują się bowiem starannym wykonaniem i zdobnictwem, które zachwyci nawet najbardziej wybrednych.

Szukasz złotej monety 1/2 uncji? Koniecznie sprawdź monety bulionowe takie jak Britannia 1/2 oz, Kanadyjski Liść Klonowy 1/2 oz czy też Wiedeński Filharmonik 1/2 oz.

Gdzie bezpiecznie kupić złote monety 1/2 oz?

Zakupu złota inwestycyjnego należy zawsze dokonywać u sprawdzonego dealera metali szlachetnych – takiego jak ASCOIN. Zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej oraz stacjonarnie w salonie przy ulicy św. Barbary 4 w Warszawie.

Chcesz sprawdzić aktualne ceny złota? Zobacz zakładkę cennik złota.

Waga
Kraj pochodzenia
Producent
Przedziały cenowe
Dostępność
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 308 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Bardzo miła i kompetentna Pani
2024-05-06
Wszystko zgodnie z opisem bez jakichkolwiek problemów
pixel