SREBRNE MONETY

( ilość produktów: 73 )

Srebro jest popularnym metalem inwestycyjnym, który zaraz po złocie cieszy się największym zainteresowaniem wśród inwestorów. Chętnie wybierane jest ono zwłaszcza w formie srebrnych monet, które stanowią świetne zabezpieczenie kapitału na lata. Na stronie naszego salonu znajdziecie Państwo gustowne wyroby pochodzące od najbardziej cenionych mennic na rynku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem salon metali inwestycyjnych ASCOIN.

Srebrne monety – popularna opcja inwestycji

Srebrne monety bulionowe są bardzo często wybierane przez osoby, którym zależy na pewnej i bezpiecznej dywersyfikacji portfela. Cieszą się one zainteresowaniem głównie ze względu na niższy próg wejścia niż w przypadku złotych odpowiedników, a także na stale rosnący popytu na srebro, który warunkuje wyższą wartość tego kruszcu. Monety srebrne są również ciekawą alternatywą dla sztabek i mogą posłużyć jako legalny środek płatniczy w kraju, w którym zostały wybite.

Najpopularniejsze srebrne monety bulionowe – długoletnie zabezpieczenie kapitału

Każda srebrna moneta, którą znajdą Państwo na stronie salonu cechuje się wyjątkowym i unikatowym wyglądem. To sprawia, że wyroby polecane są nie tylko do inwestowania, ale również do powiększenia swojej kolekcji. Salon ASCOIN oferuje monety bulionowe srebrne pochodzące z całego świata, na których umieszczone zostały piękne i ponadczasowe wzory. W ofercie znajdują się takie wyjątkowe monety jak m.in. Australijski Kangur, Wiedeński Filharmonik, Britannia, Kanadyjski Liść Klonowy czy Newborn, która przedstawia niemowlę w księżycową noc, dzięki czemu okaże się ponadczasowym prezentem zarówno dla rodziców, jak i dziecka.

Monety srebrne – oferta salonu inwestycyjnego ASCOIN

Salon ASCOIN zdaje sobie sprawę z tego, że wyroby wykonywane z metali szlachetnych muszą spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też oferowane dla Państwa monety to wyroby wyjątkowej jakości o najwyższej czystości srebra (999,9), które znajdą uznanie w oczach każdego inwestora i kolekcjonera. Zaopatrujemy się w starannie wyselekcjonowane monety ze srebra, które pochodzą od samych światowych producentów jak m.in. Perth Mint, Royal Canadian Mint, US Mint. Kolejną oznaką najwyższej jakości prezentowanych produktów jest akredytacja LBMA (Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców), co jest potwierdzeniem autentyczności każdej monety. Najpopularniejszymi wyrobami są produkty o wadze 1 uncji w ofercie dostępne są również większe warianty monet srebrnych ważące nawet 1 kg (około 32 uncji), dzięki czemu każdy z Państwa ma okazję wybrać monetę spełniającą aktualne wymagania i potrzeby inwestycyjne. Jeżeli zastanawiają się Państwo, czy warto inwestować w srebrne monety bulionowe, zachęcamy do kontaktu z naszym salonem, w którym oferujemy kompleksowe doradztwo związane z metalami inwestycyjnymi. Zapraszamy także do sprawdzenia pozostałych wyrobów dostępnych na stronie salonu ASCOIN. W ofercie posiadamy również złote sztabki, złote monety, srebrne sztabki czy sztabki platynowe i palladowe.

Dlaczego warto inwestować w srebrne monety?

Srebro jest cenionym, rozpoznawalnym na całym świecie metalem szlachetnym. W przeszłości kruszec ten służył do wyrabiania cennych przedmiotów: naczyń, ozdób, biżuterii, ale także pieniędzy. Współcześnie srebro jest na szeroką skalę wykorzystywane w przemyśle – w branży motoryzacyjnej, elektryce i elektronice, a także w medycynie (dzięki właściwościom antyseptycznym). Ze srebra powstają komponenty smartfonów, komputerów, telewizorów, akumulatory różnego typu, przewodniki oraz inne elementy niezbędne w perspektywicznych branżach, takich jak fotowoltaika, czy telekomunikacja (przede wszystkim technologia 5G).

Ogromne zapotrzebowanie na srebro w rozwojowych gałęziach gospodarki sprawia, że cena tego kruszcu od lat utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie i można zakładać, że w kolejnych latach zaobserwujemy jeszcze wyraźniejsze wzrosty.

Srebrne monety bulionowe – inwestycja dla każdego

Inwestycja w srebrne monety jest dostępna dla każdego inwestora, niezależnie od kapitału, którym dysponuje. Klasyczny produkt o wadze 1 uncji trojańskiej (1 oz, czyli 31,1 g) w pierwszej połowie 2022 roku kosztuje około 150 zł. Inwestorzy dysponujący większymi środkami mogą kupić monety bulionowe zbiorczo, w zestawach po określoną liczbę sztuk. Alternatywą dla monet bulionowych mogą być srebrne sztabki, które również są dostępne w naszej ofercie: w sklepie internetowym oraz w salonie sprzedaży.

Warto pamiętać, że srebro w postaci monet bulionowych to produkt typowo inwestycyjny – jego wartość wynika wprost z masy i próby kruszcu. Nie są to monety kolekcjonerskie w pełnym tego słowa znaczenia, jednak ze względu na oryginalne wzornictwo, nierzadko aktualizowane w kolejnych latach emisji, niektóre produkty są również kupowane w celach kolekcjonerskich.

Srebrne monety lokacyjne – bezpieczeństwo transakcji

W ofercie ASCOIN znajdują się srebrne monety lokacyjne wybite z wykorzystaniem nowoczesnych technologii zabezpieczających. Przykłady to Britannia i Kanadyjski Liść Klonowy – wzór tych monet uzupełniono o mikrograwerunek, dodatkowy element przestrzenny bardzo niewielkich rozmiarów, w praktyce niemożliwy do odtworzenia poza mennicą.

Gdzie kupić srebrne monety? Nabywając srebro lokacyjne, warto wybierać autoryzowanych dealerów metali szlachetnych, unikać jednocześnie aukcji internetowych oraz podmiotów, których nie można dokładnie zweryfikować. W zakładce „O nas” znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje na temat naszej oferty, posiadanych pozwoleń, doświadczeniu oraz możliwościach kontaktu. W przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań nasi eksperci doradzą Państwu wybór odpowiedniego produktu (srebro lokacyjne, ale także inne metale szlachetne dostępne w naszym salonie).

Srebro inwestycyjne – kupno i sprzedaż

Aby łatwo odsprzedać produkt, najlepiej wybierać monety pochodzące ze znanych na całym świecie mennic państwowych, takich jak The Royal Mint (Wielka Brytania), The Perth Mint (Australia), Royal Canadian Mint, czy Austrian Mint z siedzibą w Wiedniu. Tylko takie – certyfikowane i pochodzące z weryfikowalnego źródła – srebro bulionowe oferujemy naszym klientom.

Lokowanie kapitału w srebrnych monetach to dobry sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego i zabezpieczenie wartości pieniądza w czasie – przed działaniem inflacji i innych czynników zewnętrznych, wpływających na ceny i notowania walut.

Srebrne monety inwestycyjne dostępne w naszym sklepie internetowym sprzedawane są z certyfikatem autentyczności, a każda przesyłka jest ubezpieczana na kwotę odpowiadającą wartości zamówienia. Produkty można także obejrzeć i zakupić bezpośrednio w naszym salonie sprzedaży w Warszawie, przy ul. św. Barbary 4. Na miejscu można także skorzystać z porady ekspertów rynku metali szlachetnych.

 

Waga
Przedziały cenowe
Dostępność
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 335 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
wygodne zamówienie, atrakcyjna cena, błyskawiczna realizacja, wszystko zgodnie ze sztuką. Polecam!
2024-06-25
Wszystko ok, polecam tą firmę.
pixel