WYSYŁKA 24H

( ilość produktów: 40 )

Produkty inwestycyjne na miarę Twoich potrzeb

Nasz salon złota inwestycyjnego ASCOIN stale stara się odpowiadać na potrzeby inwestorów, którzy cenią wysoki standard obsługi i możliwość szybkiej realizacji transakcji. Od momentu zaksięgowania płatności w ciągu 24 godzin przygotujemy i wyślemy wybrane przez Ciebie produkty inwestycyjne bez konieczności czekania na zamówienie produktu bezpośrednio od producenta. Dzięki takiej opcji możesz szybciej cieszyć się z dokonanej inwestycji lub zdążyć z prezentem dla bliskiej osoby z okazji wyjątkowej uroczystości.

Do sztabek zakupionych za pośrednictwem naszego salonu inwestycyjnego – również tych z możliwością 24-godzinnej wysyłki dołączamy potwierdzenie autentyczności wyrobu w formie certyfikatu. Na specjalne życzenie klienta możemy również wysłać certyfikat naszego autorstwa w przypadku zakupu monet bulionowych.

Wybierz autoryzowany salon i ciesz się szybką wysyłką

Od wielu lat aktywnie działamy na rynku metali szlachetnych, dlatego mamy świadomość, że ceny złota mogą zmienić się z dnia na dzień. Z myślą o doświadczonych inwestorach wprowadziliśmy możliwość 24-godzinnej wysyłki wybranych wyrobów, co pozwala ochronić inwestycyjny kapitał w przypadku konieczności zrealizowania zaplanowanych inwestycji po wzroście kursu złota i srebra. Możesz w krótkim czasie reagować na zmiany zachodzące na rynku bez utraty kapitału przeznaczonego pod inwestycję.

Wysyłka w ciągu 24-godzin to niemal natychmiastowy dostęp do zakupionego produktu, a także pewność transakcji względem otrzymania wyrobu w najbliższym czasie.

ASCOIN – najwyższy standard obsługi

W ramach 24-godzinnej wysyłki jesteśmy w stanie zapewnić Ci możliwość zakupu najpopularniejszych monet inwestycyjnych, które cieszą się uznaniem wśród inwestorów z całego świata. W zależności od dostępności w danym okresie czasu w naszej ofercie możesz znaleźć egzemplarze między innymi takie jak: Wiedeński Filharmonik 1 oz, Krugerrand 1 oz, Australijski Kangur 1 oz, Britannia 1 oz czy Kanadyjski Liść Klonowy. Wśród produktów dostępnych od ręki do Twojej dyspozycji są również złote sztaby o wadze 1 oz oraz 100 g, a także akcesoria liczne akcesoria do przechowywania wyrobów inwestycyjnych. Wybierz jakość i bezpieczeństwo zakupów. Wybierz salon ASCOIN.

Waga
Przedziały cenowe
Dostępność
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 335 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Obsługa bardzo miła i fachowa.
2024-06-25
Wszystko ok, polecam tą firmę.
pixel