SZTABKI ZŁOTA 10-20G

( ilość produktów: 13 )

Sztabki złota 10-20 g

Złoto inwestycyjne w postaci sztabek o gramaturze od 10 do 20 gramów to aktywa docenianie przez inwestorów na całym świecie. Oferując równowagę pomiędzy sporą wartością inwestycyjną a praktycznością przechowywania, są doskonałym wyborem na początek inwestycyjnej ścieżki.

Sztaba złota 10-20 g – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Złoto to jedna z bezpieczniejszych inwestycji. Jego ceny nie ulegają tak gwałtownym wahaniom jak w przypadku innych aktywów, a w dłuższej perspektywie – stale rosną. Złota sztabka charakteryzuje się również ogromną uniwersalnością. Jeśli zajdzie taka potrzeba, bez problemu będziesz w stanie sprzedać ją w dowolnym miejscu na Ziemi.

Bezpieczeństwo oraz gwarancja autentyczności

Każda ze sztabek dostępnych na stronie ASCOIN zapakowana jest w tak zwany Certipack, który jednocześnie chroni sztabkę przed uszkodzeniami oraz jest gwarancją czystości kruszcu – a co za tym idzie, także jego realnej wartości.

Co więcej, każda złota sztabka ma także specjalne oznakowanie, na którym widnieje jej masa, próba złota oraz informacja o producencie. Masz więc pełną gwarancję bezpiecznego zakupu.

Waga
Przedziały cenowe
Dostępność
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 319 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Profesjonaliści, bardzo solidni!!!!9
2024-05-28
Dziękuję za dyskretną przesyłkę. Pozdrawiam
pixel