ZŁOTE SZTABKI

( ilość produktów: 43 )

Złote sztabki to wyroby, które od wielu lat stanowią jedną z najpopularniejszych form inwestowania. Wyroby te są zarazem podstawowym i najprostszym rodzajem złota lokacyjnego. Jeżeli zastanawiają się Państwo, gdzie kupić sztabkę złota w dogodnej cenie, polecamy zapoznać się z asortymentem salonu ASCOIN – serdecznie zapraszamy.

Złote sztabki – bezpieczna inwestycja

Złoto w formie sztabek od wielu lat cieszy się bardzo dużą popularnością i jest cenione przez ludzi na całym świecie. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że złote sztabki stanowią formę inwestycji zabezpieczającej na wypadek różnych sytuacji takich jak m.in. inflacja czy wahanie kursów walut. Złoto jest bezpieczną opcją na wypadek kryzysu gospodarczego – nawet w czasie ogólnego załamania rynku wartość sztabek może nieustannie rosnąć.

Sprzedaż złotych sztabek – bogata oferta salonu ASCOIN

W salonie ASCOIN znajdą Państwo starannie wyselekcjonowane sztabki złota, które sprawdzą się nie tylko jako sposób na zarobek na wzroście cen kruszcu czy zabezpieczenie portfela przed cięższym okresem, ale również jako wyjątkowy i niezapomniany prezent. Złote sztabki to świetny pomysł na podarunek na takie uroczystości jak np. ślub, wesele czy rocznica. Uroku złotym sztabkom dodają eleganckie pudełka, które jednocześnie chronią wyroby przed uszkodzeniami, a także stanowią potwierdzenie autentyczności każdego wyrobu.

Waga sztabki złota – od 1 grama do 1 kilograma

Ile waży sztabka złota? Oferowane przez nas złote sztabki dostępne są w różnych wariantach wagowych – na stronie znajdą Państwo wyroby o takich gramaturach jak m.in. 1 g, 2 g, 5 g, 10 g, 20 g, 50 g, 100 g, 250 g, 500 g czy nawet 1000 g. Bogata oferta salonu ASCOIN sprawia, że każdy klient może znaleźć sztabki złota dostosowane do aktualnych potrzeb i preferencji. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu w zakresie wagi, inwestycja w złote sztabki lokacyjne jest dostępna dla każdego inwestora, niezależnie od tego, jak dużym kapitałem dysponuje.

Cena sztabki złota jest w naturalny sposób zależna od masy kruszcu, który jest w niej zawarty. Sztaby, które mogą Państwo kupić w sklepie ASCOIN, wykonane są w najwyższej możliwej próbie (999,9), co oznacza, że składają się ze złota w 99,9% i nie posiadają domieszek innych metali.

 

Złote sztabki lokacyjne – produkt typowo inwestycyjny

Sztabka złota wysokiej próby spełnia definicję złota inwestycyjnego. Zgodnie z polskim prawem, złotem inwestycyjnym są sztaby, których próba jest wyższa niż 995. Takie produkty są zwolnione z podatku VAT, a sprzedając je z zyskiem minimum pół roku po zakupie, nie trzeba odprowadzać podatku dochodowego. Zasady te dotyczą klientów indywidualnych (osób fizycznych).

Złote sztabki lokacyjne są dobrym sposobem na przechowanie wartości pieniądza w czasie i ochronę zgromadzonego kapitału przed inflacją. Cena wyrobu wysokiej próby wynika wprost z masy kruszcu i nie zależy od innych czynników, takich jak wartość estetyczna, czy koszt pracy jubilerskiej, jak ma to miejsce w przypadku – na przykład – biżuterii). Tym samym złote sztabki łatwo zbyć w cenie zbliżonej do rynkowej ceny złota, w niemal każdym miejscu na świecie. W ASCOIN sprzedajemy wyłącznie sztaby uznanych producentów, powszechnie rozpoznawalne.

Złote sztabki w salonie ASCOIN – najwyższa jakość 

Salon złota inwestycyjnego ASCOIN to miejsce, w którym dbamy o zadowolenie każdego klienta. Dlatego też nasze złote sztabki inwestycyjne to wyroby, które pochodzą od światowych i cenionych producentów takich jak m.in. Argor-Heraeus, PAMP Suisse czy Valcambi Suisse. Każda złota sztabka dostępna w asortymencie salonu spełnia wszystkie normy jakościowe i posiada akredytację LBMA (Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców, ang. London Bullion Market Association), co jest potwierdzeniem wyjątkowej jakości. Najwyższa klasa wyrobów sprawia, że pożądane są one zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Oferowane na stronie złote sztabki inwestycyjne produkowane są z niebywałą precyzją w nowoczesnych rafineriach.

Sztabki złota na stronie ASCOIN – ceny przyjazne dla każdego

Nasz salon stawia nie tylko na najwyższą jakość oferowanych produktów, ale również na konkurencyjne ceny, które są zbliżone do cen giełdowych. Warto wiedzieć, że kwoty te są uzależnione m.in. od ilości dostępnego kruszcu na świecie, kosztu wydobycia złota, kursów walut czy aktualnej sytuacji na rynku finansowym. Niemniej oferowane przez ASCOIN wyroby przyjazne są dla każdego portfela – znajdą Państwo u nas sztabki w cenach, które zaczynają się już od kilkuset złotych. Zachęcamy każdego do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi produktami na naszej stronie salon złota inwestycyjnego ASCOIN.

Sztabka złota – dlaczego warto inwestować?

Złoto to jedna z najpopularniejszych form inwestycji, polecana wszystkim, którzy szukają tzw. bezpiecznej przystani, czyli formy lokowania kapitału obarczonej znikomym ryzykiem. Cena złota w długiej perspektywie jest względnie stała (choć może wahać się w ujęciu krótkoterminowym). Cena nie jest również zależna od sytuacji na rynkach finansowych, złoto zachowuje zwykle swoją wartość w sytuacji różnego rodzaju kryzysów, kiedy bardziej agresywne formy inwestycji (takie jak na przykład akcje) tracą na wartości. W okresach gorszej koniunktury, ceny metali szlachetnych mogą nawet wzrastać, ze względu na duże zainteresowanie osób, które chcą chronić oszczędności.

Cena złota wzrasta również razem ze wzrostem cen produktów i usług, dlatego właśnie jest pewnym zabezpieczeniem kapitału przed inflacją. Na wysoką wartość żółtego kruszcu mają wpływ także jego ograniczone zasoby na świecie i rosnące z każdym rokiem koszty wydobycia.

Jak kupić sztabki złota?

W ASCOIN mogą to Państwo zrobić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na kwotę nie niższą niż wartość zamówienia, dla większości sztabek złota oferujemy także relatywnie krótki czas dostawy.

Jeśli chcą Państwo obejrzeć wybrane produkty przed zakupem i skorzystać z porady ekspertów rynku metali szlachetnych, zapraszamy do odwiedzenia nas w salonie sprzedaży w Warszawie (ul. św. Barbary 4). Oferujemy kameralną atmosferę i wysokie bezpieczeństwo transakcji, z gwarancją najwyższej jakości sprzedawanych produktów.

Sztabka złota – pomysł na elegancki prezent

Jak wspomnieliśmy, złoto inwestycyjne może stanowić wyjątkowy prezent, będący alternatywą dla tradycyjnej gotówki. Sprawdzi się przy takich okazjach jak ślub, chrzciny lub po prostu narodziny dziecka, jubileusze, rocznice, komunie, urodziny i wiele innych. Sztabka złota ma najczęściej prostą formę – niewielkiej płytki lub sześciennej bryły, ale w naszym sklepie znajdą też Państwo produkty o niecodziennym kształcie i zdobieniu. 

Przykładem jest sztaba złota VALCAMBI 5 x 1 g Gold CombiBar Star (booklet), która składa się z 5 jednogramowych sztabek tworzących wzór gwiazdy, na której powierzchni wygrawerowano dodatkowo niezwykle estetyczny wzór. Całość zapakowana jest w eleganckie etui. Podobną formę ma sztabka złota VALCAMBI CombiBar 20 x 1 g, która składa się z 20 płytek przypominających kształtem tabliczkę czekolady (w naszym sklepie znajdą Państwo również większe odpowiedniki tych wyrobów – 50 oraz 100 g).

O czym warto pamiętać przed zakupem sztabki złota?

Kupując złoto inwestycyjne, warto zadbać o odpowiednie miejsce do jego przechowywania. Może być to domowy sejf lub po prostu nieoczywiste miejsce, o którym będą wiedziały tylko wybrane osoby. Sztabki złota można też przechowywać w wynajętych skrytkach bankowych – jest to rozwiązanie płatne, jednak może być opłacalne dla osób, które zgromadziły dużą ilość złota.

Jak wygląda sztabka złota inwestycyjnego? Sztabki mają zwykle gładką powierzchnię, a na jednej ze stron wybija się dodatkowe informacje związane z ich właściwościami. To przede wszystkim waga i próba złota (dla czystego kruszcu jest to 999,9). Często pojawia się tu także nazwa producenta i jego logo oraz numer seryjny. Mniejsze sztabki są zapakowane w certi pack, czyli specjalne opakowanie, będące gwarancją autentyczności, które dodatkowo chroni wyrób przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Waga
Przedziały cenowe
Dostępność
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 335 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-08
Wszystko w porządku! Nie mam żadnych pytań ani skarg związanych z moim zakupem. Dziękuję za dobrą obsługę :)
2024-07-02
Jak zawsze wszystko przebiegło super
pixel