PLATYNA / PALLAD

( ilość produktów: 2 )

Złoto i srebro to najpopularniejsze obecnie metale inwestycyjne na świecie. Coraz większą popularnością cieszą się jednak również inne surowce, do których zaliczyć można m.in. platynę czy pallad, z których wykonywane są piękne sztabki. I właśnie takie wyroby znajdą Państwo na stronie salonu ASCOIN serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, w której znajdują się wyjątkowe wyroby z platyny i palladu.

Sztabki platyny – alternatywa dla złota i srebra

Platynowe sztabki to doskonała forma inwestycji dla osób, które planują dywersyfikację swojego portfela. Stanowią one ciekawą alternatywę dla wyrobów ze złota czy srebra i znajdują uznanie u klientów na całym świecie. Zakup platynowych sztabek jest bezpieczną i skuteczną opcją na pomnożenie oszczędności. Dzieje się to za sprawą tego, że platyna jest metalem niezwykle unikatowym jej roczne wydobycie jest o wiele mniejsze niż np. złota, czyniąc ją tym samym bardzo pożądanym surowcem.

Sztabki palladowe – wygodna i bezpieczna inwestycja

Palladowe sztabki podobnie jak wspomniane wyżej wyroby z platyny są wygodną i bezpieczną opcją inwestycyjną. Pallad jest rzadko występującym w przyrodzie surowcem, na który stale rośnie zapotrzebowanie. Kruszec ten jest wykorzystywany m.in. podczas produkcji biżuterii czy katalizatorów samochodowych. Cena sztabek z palladu mocno powiązana jest z rynkiem oraz stanem gospodarek światowych popyt na ten metal napędza jednak głównie branża motoryzacyjna. Dlatego też sztabki palladowe stanowią dobrą inwestycję na przyszłość, stale zwiększając swoją wartość.

Platynowe i palladowe sztabki – pomysł na ciekawy prezent

Zarówno platynowe, jak i palladowe sztabki to wyroby, które polecane są nie tylko do inwestycji. Ze względu na swój elegancki wygląd sprawdzą się jako podarunek na różnego typu uroczystości. Wyroby te dodatkowo pakowane są w gustowne pudełeczka, które podkreślą ich wyjątkowość, a także ochronią przed ewentualnymi uszkodzeniami mogących powstać np. w czasie transportu.

Platyna i pallad inwestycyjny w ofercie salonu ASCOIN – najwyższa jakość

Salon ASCOIN to miejsce, w którym znajdą Państwo sztabki platynowe i palladowe najwyższej jakości. Wszystkie wyroby pochodzą od renomowanych i cenionych na rynku producentów jak Valcambi Suisse. Potwierdzeniem klasy produktów jest wysoka próba (999,5), a także akredytacja LBMA (Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców). Na uwagę zasługują także wcześniej wspomniane pudełka będące również dowodem autentyczności sztabek prezentowanych na stronie salonu ASCOIN. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia również pozostałych metali inwestycyjnych dostępnych w naszej ofercie. Na stronie naszego salonu znajdą Państwa również takie wyroby jak: złote sztabki, złote monety, srebrne sztabki czy srebrne monety. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących produktów lub doradztwa zapraszamy do kontaktu z naszym salonem chętnie służymy pomocą każdemu klientowi.

Waga
Dostępność
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 284 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Wszystko dobrze
2024-03-24
Wszystko zgodnie z ustaleniami. Monety nowiutkie, zero rys. Doskonały kontakt telefoniczny. Zawsze korzystne ceny. Polecam.
pixel