SZTABKI ZŁOTA 1 OZ

( ilość produktów: 5 )

Sztabki złota 1oz

Sztabki złota o masie 1 uncji są jedną z najpopularniejszych form inwestycji w fizyczne złoto na rynku. Każda uncja odpowiada około 31,1 gramom czystego złota. To doskonała forma zabezpieczenia kapitału, którą doceniają zarówno początkujący, jak i doświadczeni inwestorzy.

Sztabki złota 1 uncja

Sztabki o masie 1 uncji charakteryzują się wysoką wartością inwestycyjną i płynnością, co oznacza, że z łatwością kupisz oraz odsprzedasz taką sztabę w dowolnym miejscu na świecie. Ponadto, sztabki złota 1 oz są często wykorzystywane jako zabezpieczenie kapitału przed inflacją oraz niepewnościami na rynkach finansowych.

Zakup złota u dealera metali szlachetnych

Rozważając zakup złota inwestycyjnego, należy zawsze wybierać sprawdzone źródła – takie jak ASCOIN. Każda sztaba złota dostępna na naszej stronie jest zapakowana w uznawany na całym świecie Certipack, który jest gwarancją autentyczności kruszcu, a dodatkowo zabezpiecza sztabkę przed uszkodzeniami.

Sztabki złota 1 oz są także specjalnie oznakowane – na ich powierzchni zostały wybite wszystkie najważniejsze informacje takie jak dokładna masa sztaby, nazwa producenta, a także próba złota.

Dostępność
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 335 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-08
Wszystko w porządku! Nie mam żadnych pytań ani skarg związanych z moim zakupem. Dziękuję za dobrą obsługę :)
2024-07-02
Jak zawsze wszystko przebiegło super
pixel