ZESTAWY SREBRNYCH MONET

( ilość produktów: 18 )

Zestawy srebrnych monet w ofercie ASCOIN

Monety bulionowe to jedna z najpopularniejszych form inwestycji w kruszce. Dużym uznaniem inwestorów cieszą się monety srebrne. Podobnie jaki ich złote odpowiedniki, zawierają najczęściej jedną uncję trojańską kruszcu (czyli 31,1 g). Srebro jest tańsze niż złoto – jednouncjowa moneta kosztuje w 2023 roku około 120 zł. Dlatego też dla inwestorów, którzy chcieliby zainwestować w ten szlachetny kruszec większą sumę, oferujemy srebrne monety w zestawach.

Zestaw składa się z określonej liczby sztuk wybranego wyrobu. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • zestaw monet srebrnych Britannia,
  • zestaw monet srebrnych Kanadyjski Liść Klonu,
  • zestaw srebrnych monet Krugerrand,
  • zestaw srebrnych monet Wiedeński Filharmonik.

Różne warianty dostępnych zestawów

Zestaw srebrnych monet może składać się z:

  • 20 sztuk,
  • 25 sztuk,
  • 100 sztuk,
  • 250 sztuk,
  • 500 sztuk,
  • lub innej liczby.

Naturalnie im więcej monet w zestawie, tym wyższa jest jego cena. Warto też wiedzieć, że kupując monety w dużych zestawach, cena jednostkowa dla każdego produktu jest niższa. Dlatego inwestorom, którzy chcą zainwestować w większą liczbę wyrobów, zaleca się właśnie tę formę inwestycji.

Srebrne monety w zestawie – zabezpieczenia

Każdy zestaw srebrnych monet posiada odpowiednie opakowanie, pozwalające chronić wyroby przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale też wygodnie przechowywać je w jednym miejscu. Monety pakowane są do specjalnych tub menniczych pozwalających na ich wygodne i bezpieczne przechowywanie. W przypadku bardzo dużych zestawów srebrnych monet, tuby pakowane są również w dodatkowe opakowanie o dopasowanych wymiarach. Opakowanie Masterbox pozwala wygodnie przechowywać i transportować wyroby.

Dlaczego warto inwestować w zestawy srebrnych monet?

Srebro to od wieków jeden z najpopularniejszych metali szlachetnych. Cenione jest za swoje walory estetyczne, ale także za swój potencjał inwestycyjny. Ma ogromne znaczenie dla wielu gałęzi nowoczesnego przemysłu, jest również używane w medycynie i kosmetologii. Duże zapotrzebowanie na ten kruszec pozwala zakładać wzrost jego cen w przyszłości, dlatego przez wielu uznawane jest za bezpieczną przystań, pozwalającą chronić oszczędności przed kryzysami i zawirowaniami na rynkach finansowych.

Niemal wszystkie najważniejsze złote monety bulionowe świata mają swój srebrny odpowiednik. Monety te charakteryzują się szczegółowym zdobieniem, które trudno odwzorować poza warunkami mennicy. Dzięki temu trudno je też fałszować. Dla wielu zastosowano też nowatorskie zabezpieczenia, takie jak mikrograwer.

Dzięki dużej rozpoznawalności tych wyrobów, zestawy srebrnych monet bulionowych łatwo nabyć, a także zbyć, gdy zajdzie taka potrzeba. Z kolei dostępność różnych wariantów zestawów sprawia, że można łatwo zainwestować w nie mniejszy lub większy kapitał.

Producent
Kraj pochodzenia
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 319 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Wszystko super. Bez problemów. Polecam.
2024-06-16
Wszystko ok
pixel