SREBRNE SZTABKI

( ilość produktów: 1 )

Inwestowanie w metale szlachetne takie jak m.in. srebro to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na dywersyfikację swojego portfela. W tej kategorii znajdą Państwo wyjątkowe sztabki srebrne, które stanowią alternatywę do wyrobów ze złota. Salon ASCOIN zaprasza do szczegółowego zapoznania się z ofertą srebrnych sztabek, które znajdą uznanie u każdego inwestora i nie tylko.

Sztabka srebra – zawsze w cenie

Lokowanie swoich środków finansowych w srebrne sztabki to od lat sprawdzony sposób na pomnożenie swojego majątku. Dzieje się to za sprawą dużego popytu na srebro. Kruszec ten wykorzystywany jest głównie w branży jubilerskiej i elektronicznej. Stałe zapotrzebowanie sprawia, że zarówno sztabki srebrne, jak i srebrne monety stale zyskują na wartości i są wygodnym sposobem na zabezpieczenie swojej przyszłości. Taka forma inwestycji pozwala przygotować się na różne wydarzenia losowe jak m.in. kryzys gospodarczy czy duże wahania kursów walut.

Sztabki srebrne – wyroby najwyższej próby

Rozważając zakup sztabek, warto zwrócić uwagę na to, jakiej próby jest oferowane srebro. Sztabki, które mają Państwo okazję zakupić na stronie salonu inwestycyjnego ASCOIN posiadają najwyższą wartość, czyli 999,0. Oznacza to, że wykonane zostały one z czystego srebra, co jest potwierdzeniem ich najwyższej jakości. Kolejną oznaką autentyczności oferowanych przez nas wyrobów, jest akredytacja LBMA (Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców). Każda sztabka srebra pochodzi od cenionych na całym świecie mennic takich jak m.in. Valcambi Suisse, co również jest dla Państwa gwarancją kupna wyrobów najwyższej klasy.

Sztabki srebra w ofercie ASCOIN – wyroby na każdą kieszeń

Dostępne w sklepie internetowym ASCOIN sztabki ze srebra to wyroby stworzone dla każdego klienta. Na naszej stronie znajdują się produkty o różnych wagach od około 31 gramów (1 oz) do 1 kg czystego srebra. Na Państwa życzenie możemy dostarczyć sztabę o masie nawet 31 kilogramów (1000 oz). W zależności od wielkości srebrne sztabki różnią się od siebie ceną. W ofercie salonu ASCOIN znajdą Państwo wyroby na każdą kieszeń już nawet od kilkuset złotych. Szeroki wybór pozwala wybrać sztabkę pod aktualne potrzeby i dopasować ją do możliwości i celów inwestycyjnych. Zachęcamy Państwa również do sprawdzenia również innych wyrobów dostępnych na stronie naszego salonu. Na stronie znajdą Państwo produkty wykonane nie tylko ze srebra jak sztabki czy monety, ale również m.in. złote sztabki, złote monety czy sztabki platynowe i palladowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym salonem chętnie służymy pomocą we wszelkich sprawach związanych z metalami szlachetnymi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 274 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-25
\Wszystko przebiegło z godnie z moimi oczekiwaniami. Jestem zadowolony. Obsługa przemiła. Pozdrawiam serdecznie.
2024-03-24
Wszystko zgodnie z ustaleniami. Monety nowiutkie, zero rys. Doskonały kontakt telefoniczny. Zawsze korzystne ceny. Polecam.
pixel