O nas

ASCOIN - salon złota inwestycyjnego


SALON ZŁOTA INWESTYCYJNEGO

ASCOIN – jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i skupem metali szlachetnych oraz profesjonalnym doradztwem w tym zakresie. Posiadamy zezwolenie Narodowego Banku Polskiego nr 17401 na handel złotem oraz platyną dewizową.

Oferujemy sztaby akredytowanych przez Londyński Rynek Kruszców LBMA producentów takich jak: Valcambi, Argor-Heraeus, PAMP czy Metalor oraz monety inwestycyjne ze wszystkich światowych mennic.

Wyróżniamy się dużą elastycznością oraz najwyższą jakością obsługi klienta, dla którego chcemy być nie tylko dostawcą, ale również doradcą i partnerem biznesowym. Zapewniamy bezpieczne, szybkie i komfortowe transakcje, realizując indywidualne potrzeby każdego nabywcy.

Nasz salon sprzedaży znajduje się przy ulicy św. Barbary 4 w Warszawie. Tu nasi profesjonalni doradcy odpowiedzą na każde pytanie związane z rynkiem metali szlachetnych jak również mogą fizycznie zaprezentować większość oferowanych przez nas produktów. Transakcje na miejscu przeprowadzane są w pełnej dyskrecji, w odpowiednio zabezpieczonych VIP-roomach, w otoczeniu dzieł takich artystów jak m.in. Pablo Picasso, Edward Dwurnik czy Eugeniusz Get-Stankiewicz.Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 244 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-20
Obsługa miła i zorganizowana
2024-01-25
Obsługa zamówienia bardzo sprawna.
pixel