ZŁOTE MONETY 1/10 OZ

( ilość produktów: 14 )

Złote monety 1/10 oz

Złote monety bulionowe o gramaturze 1/10 uncji trojańskiej to produkty inwestycyjne, które doceniają inwestorzy z całego świata. Ze względu na stabilne ceny złota są one dobrym sposobem na zabezpieczenie kapitału, a dodatkowo stanowią doskonały początek przygody z inwestowaniem w kruszec. Dodatkowym atutem każdej złotej monety 1/10 oz są walory estetyczne, które czynią z niej niepowtarzalną pamiątkę oraz pomysł na prezent.

Złote monety inwestycyjne 1/10 uncji

Monety inwestycyjne to wyroby wykonane ze złota o próbie nie niższej niż 900 oraz wytworzone po 1800 roku. Co ważne, złote monety o charakterze inwestycyjnym posiadają wszelkie cechy monet obiegowych, to znaczy nominał, awers, rewers, a także znak emitenta.

Złote monety bulionowe o gramaturze 1/10 uncji są jednym z bezpieczniejszych aktywów pozwalających na ochronę kapitału przed negatywnymi czynnikami gospodarczymi oraz ekonomicznymi, na przykład przed inflacją. Ceny złota są bowiem relatywnie stabilne – w dłuższej perspektywie nie ulegają wahaniom, a nawet systematycznie rosną. Jest to więc doskonała inwestycja na przyszłość.

Złote monety bulionowe – bogate zdobnictwo

Potencjał inwestycyjny to jednak nie wszystko, co do zaoferowania mają złote monety 1/10 oz. Wyróżniają się one także wyjątkowymi walorami estetycznymi. Monety bulionowe wyrabiane są zgodnie z wielowiekową tradycją menniczą – oznacza to, że zarówno awers, jak i rewers monety jest bogato zdobiony, a często przedstawia głowy państw czy symbole narodowe.

Jeśli nie wiesz, którą złotą monetę 1/10 uncjową wybrać, sprawdź te najchętniej wybierane, między innymi Britannia 1/10 oz, Krugerrand 1/10 oz czy Amerykański Orzeł 1/10 oz.

Złote monety 1/10 oz – bezpieczny zakup

Chcesz bezpiecznie kupić złote monety bulionowe u sprawdzonego dealera metali szlachetnych? Zapraszamy do zakupu złotych monet 1/10 oz na naszej stronie online oraz w stacjonarnym salonie ASCOIN w Warszawie przy ulicy św. Barbary 4.

Cena złotych monet inwestycyjnych zależy przede wszystkim od ceny samego kruszcu. Jeśli chcesz sprawdzić aktualne ceny złota, wejdź w zakładkę cennik złota!

Waga
Kraj pochodzenia
Producent
Dostępność
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 319 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Profesjonaliści, bardzo solidni!!!!9
2024-05-28
Dziękuję za dyskretną przesyłkę. Pozdrawiam
pixel